Angelica Wiik färglitografi
2017-03-01
444052
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, E. A., färglitografi med glitter, ca 61x39 cm, oramad