Terrin famille rose
2017-03-01
444046
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter ca 26, höjd 21 cm
Nagg, stjärspricka i botten