Philippe Mohlitz kopparstick
2017-03-01
444024
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIPPE MOHLITZ (född 1941): "Paysage occupé", signerad och daterad Mohlitz 1977, 99/100, kopparstick, ca 22x28 cm