Christian Due etsning
2017-03-01
444023
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTIAN DUE (1925-2004): "Aprildag 1960" Uppsala, signerad Christioan Due, 39/50, etsning, ca 33x49 cm