Axel Lind oljemålning
2017-03-04
443997
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): "Vallmobukett", signerad Axel Lind, olja på duk, 64x80 cm
Krackeleringar samt smärre färgbortfall