Berndt Wennström oljemålning
2017-03-01
443994
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Rulltrappan, signerad B Wennström, olja på duk, ca 116x89 cm