Emil Åberg oljemålning
2017-03-01
443957
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL ÅBERG (1864-1940): "Marknadsfolk 1775", signerad E Åberg, olja på pannå, ca 40x50 cm
Vissa fläckar