Severin Nilsson oljemålning
2017-03-01
443953
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsidyll i vinterlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 40x72 cm