Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2017-03-01
443919
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 725/1500, färglitografi, bladmått ca 55x39 cm