Carl Brandt oljemålning
2017-03-02
443918
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 1914, olja på duk, ca 72x99 cm
Krackeleringar