Lennart Larsson oljemålning
2017-03-01
443910
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART LARSSON (född 1922): Vy mot Kungliga Operan, signerad Lennart Larsson och daterad -82, olja på pannå, ca 50x65 cm