Golvlampa mässing
2017-03-01
443903
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets fösta hälft, mässing, etikettmärkt Armaturhantverk, total höjd inkl skärm ca 142 cm
Bruksslitage