Gunnar Zetterström oljemålning
2017-03-01
443891
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): "Tyresö", signerad och daterad G.Zetterström 1948, olja på pannå, ca 60x70 cm