Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ, teak, 1960-tal, lådor med infällda handtag, höjd ca 78, 75x38 cm
Visst slitage, repor
443878
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här