Erling Ärlingsson
2017-03-03
443858
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Kvinna i rött, signerad Erling, olja på kartong, 47x39 cm