Erling Ärlingsson
2017-03-02
443824
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Bössvik , monogramsignerad EÄ, olja på kartong, ca 33x46 cm