Erling Ärlingsson
2017-03-02
443821
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap med röda stuga, monogramsignerad EÄ, olja på papper på kartong, ca 51x64 cm