Erling Ärlingsson oljemålning
2017-03-01
443810
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Bäck, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 45x55 cm