Erling Ärlingsson
2017-03-02
443798
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap, monogramsignerad och daterad EÄ, olja på pannå, ca 38x46 cm