Erling Ärlingsson
2017-03-01
443785
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Kor, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 38x42 cm,