Erling Ärlingsson
2017-03-01
443777
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Kvinna och barn, monogramsignerad EÄ, olja på pannå, ca 59x59 cm