Erling Ärlingsson
2017-03-01
443763
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Blomsterstilleben, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 56x38 cm,
UTSTÄLLD: Värmlands Museum, 1988, katnr: 38