Angelica Wiik litografi
2017-02-28
443759
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladets mått ca 59x42 cm.