James Coignard färgcarborundum
2017-02-28
443705
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad VII/XV färgcarborundum, ca 49x40 cm