Fickkniv guld

Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld
Fickkniv guld

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FICKKNIV, 20 k guld, stämplar Frantz Berg, Stockholm 1760-tal, blå emaljdekor av nejlikor, längd 11 cm, total vikt ca 52 g

Mindre emaljskada

443704

2017-02-28