Bengt Orup Konkret
2017-04-29
443676
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): "Souvenir", signerad Orup, olja på duk, ca 26,5x34,5 cm