Ljusstakar i silver
2017-02-28
443638
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, svenska kontrollstämplar, 1972, med gravering, höjd ca 7,5, bottens diameter ca 8,5 cm, fyllda
Några slagskador, bruks och åldersrelaterat slitage,