Punschbägare silver
2017-02-28
443632
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PUNSCHBÄGARE, 12 st., silver, svenska kontrollstämplar, invändigt hamrad dekor, höjd ca 5 cm, total vikt ca 366 g
Bruks och åldersrelaterat slitage