Champagnekylare
2017-02-27
443516
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1930/40-tal, med hänklar i svärtat trä, höjd ca 21 cm
Slitage