Grafiskt blad efter Miró
2017-03-02
443451
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, osignerad/onumrerad, färglitografi, bladstorlek 71x53 cm