Sandro Chia carborundumgravyr
Vollendet
2017-03-16
443438
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
SANDRO CHIA (född 1946), Untitled (The Thief), 1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50, färgetsning och caborundum, 130x98 cm