Sven Svensson oljemålning
2017-02-27
443437
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN SVENSSON, (1906-1999): Stilleben med afrikansk skulptur, signerad Sven Svensson, olja på duk på pannå, ca 24,5x14 cm