Golvlampa 1930/40-tal
2017-02-28
443423
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, ställbar i höjd, brons, höjd ca 116 - 181 cm
Saknar strömbrytare, oxid, slitage.