Peter Dahl färglitografi
2017-02-27
443380
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad 389/1500, färglitografi, bladmått ca 59x84 cm
Lös i ram