Qashqai
2017-02-27
443374
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Qashqai, omkring år 1900, polykromt mönster i form av stjärnor, ca 174x108 cm
lagningar, kortsidorna saknar några knutrader, mindre slitage