Orientmatta
2017-02-25
443339
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semanitk, kayseri, merceriserad bomull, ca 174x117 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage