Skålfat Japan
2017-02-27
443331
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i imarifärger av bl a flodlandskap med pagoder, diameter ca 61 cm
Lagningar