Takarmatur
2017-02-27
443226
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, mässing samt frostat glas, 1900-talets mitt, höjd ca 40 cm
Proveniens: enligt uppgift från Hotell Sture, Biblioteksgatan, Stockholm