Kartong applikationer signerade Valsecchi
2017-02-26
443215
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (3) kartongapplikationer, signerade och numrerade R Valsecchi, 66x47 och omvänt vardera