Fåtöljer 1970-tal
2017-02-26
443207
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER 1 par, 1970-tal, vita stålrör klädda i brun plysch, sitthöjd 24 cm
slitage, skadad kädsel