Roger Metto brons 3 D
2017-02-26
443189
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROGER METTO (född 1964): Palett, monogramsignerad och daterad på undersidan RM01, brons, 16x21 cm