Paul Wunderlich färglitografi
2017-02-26
443171
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927), "Ingres", signerad Wunderlich, upplaga 43/75, ca 42 x 58,5 cm