Oidentifierad konstnär
2017-02-26
443159
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med sjöfåglar, otydligt signerad samt daterad, olja på pannå, 30x45 cm