Sked silver sannolikt Norge
2017-03-05
443157
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKED, silver, stämplad AG 2 ggr, sannolikt Norge 17/1800-tal, plant skaft med graverad dekor, längd 14,5 cm, vikt ca 32 g
bladet med bristning