Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2017-03-07
443156
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärlekspar, signerad Ulrica HV, färglitografi, bildmått ca 44x34 cm