Bengt Lindström färglitografi
2017-02-26
443122
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition signerad Lindström, 71/99, färglitografi, ca 75x54 cm