Gustav Rudberg litografi
2017-02-26
443113
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Isbjörnar, signerad Gustav Rudberg litografi 31/50, 31x43 cm