Einar Forseth oljemålning
2017-02-26
443080
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Sånga Säby, signerad och dataerad E Forseth 1947, olja på pannå, 66x54 cm