Silverskedar 1800-tal
2017-02-26
443075
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 7+1+1, TESKEDAR, 12 st, silver, stämplade 1858-1897, totalvikt ca 600 g
Delvis med monogramstämpel