3 D Stanislaw Wysocki
2017-02-26
443072
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 2009, 1/8, patinerad brons, höjd ca 42 cm